پرداخت حقوق کارکنان

با عرض سلام و خسته نباشید حضور همکاران دانشگاه هنر و تبریک اعیاد شعبانیه

همکاران گرامی ، همانطور که استحضار دارید از ابتدای سال ١٣٩٠ بنا به دلائلی چند پرداخت حقوق و مزایای همکاران دانشگاه هنر به صورت علی الحساب بوده وتا کنون ادامه دارد.

بنده در تاریخ ٨/۴/١٣٩٠ طی نامه ایی به شماره١٠٣٠٠۶ از جناب آقای دکتر کشن فلاح ریاست محترم دانشگاه، تقاضا کردم در صورت امکان در ماه جاری معوقات ماههای قبل و حقوق و مزایای کارکنان به صورت کامل پرداخت گرد تا مقداری از مشکلات همکاران مرتفع و به دلیل اعیاد شعبانیه و تعطیلی تابستانی،حتی الامکان همکاران با مشکلات کمتری مواجهه شوند. جناب اقای دکتر کشن فلاح هم مرحمت فرموده نامه بنده رابا دستور اجرا به معاون محترم پشتیبانی و مدیر محترم مالی ارسال فرموده و دستور فرمودند که اعمال گردد.

امروز که بیست و پنجم تیر ماه است و فردا هم تعطیلی نیمه شعبان است، متاسفانه امکان پرداخت حقوق برای همکاران دانشگاه تا روز دوشنبه٢٧/۴/١٣٩٠ و یا سه شنبه ٢٨/۴/١٣٩٠ وجود ندارد واین  برای همکارانی مثل بنده که درآمد دیگری بغیر از حقوق دانشگاه نداریم و دوشغله نیستیم، یعنی مکافات ودر این شب عیدی یعنی عین بی پولی و...

جناب اقای دکتر کشن فلاح،آیا انتظار زیادی بوده که در صورت امکان حقوق کارکنان زودتر پرداخت می شد؟

نمی شد اسناد پرداخت اضافه کاری کارکنان و اسناد پرداخت حقوق کارکنان زودتر امضاء می شد و برای پرداخت اقدام می شد؟

ادعای مرام علوی داشتن ما گوش فلک را کر کرده!!! آیا امکان نداشت طی امروز و فردا حقوق کارکنان پرداخت می شد؟

آیا امکان پرداخت مبلغی به صورت علی الحساب و مساعده به همکاران وجود ندارد که تا موقع پرداخت حقوق از حقوق همکاران کسر می شد؟

لا حول ولا قوه الا باالله العلی و العظیم

همکاران گرامی متن زیر نامه بنده به جناب آقای دکتر کشن فلاح می باشد:

جناب اقای دکتر کشن فلاح

ریاست محترم دانشگاه هنر

با عرض سلام و خسته نباشید و تبریک ایام رجب و تبریک عید سعید مبعث حضور جنابعالی و تبریک اعیاد شعبانیه، بخصوص  میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)

از آنجائیکه می دانم تمام سعی و تلاش جنابعالی در مسئولیت خطیر ریاست دانشگاه هنر پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه و ارج نهادن به هنر و ارج نهادن به کار و تلاش تمامی عزیزان هیئت علمی و کارکنان خدوم دانشگاه است، امیدوارم در این امر خطیر موفق و مؤید باشید و با مدیریت مدبرانه و ارزنده خود، در افزایش کارآیی وانگیزه کارکنان، تحولی جدید بوجود بیاورید.

جناب آقای دکتر کشن فلاح

جنابعالی مستحضرید که از ابتدای سال جاری بنا به دلائل گوناگون، از جمله دیر ابلاغ شدن بخشنامه بودجه سال نود، پرداخت حقوق و مزایای چند ماه گذشته، تماما“  به صورت علی الحساب بوده است. بدین صورت که  از ابتدای سالجاری تا کنون پرداخت های رفاهی ( هزینه ایاب و ذهاب و هزینه غذا و...) اصلا“ انجام نگرفته وپرداخت نشده و اضافه کاری همکاران به صورت علی الحساب ماهانه هفتاد ساعت پرداخت شده است.(برخلاف مصوبه شورای دانشگاه) و از آنجاکه به دلیل عدم ابلاغ بودجه سال نود، طیبعتا“ دانشگاه نمی توانسته افزایش حقوق را برای کارکنان منظور کند،این مسائل باعث شده که در چند ماه گذشته، همکاران دانشگاهی کمترین دریافتی را داشته باشند و با توجه به اینکه از ابتدای سال جاری،سطح تورم و گرانی افزایش داشته ودانشگاه هم در پرداخت حقوق و مزایای همکاران به صورت علی الحساب اقدام کرده وهزینه های رفاهی را هم به کارکنان پرداخت نکرده ، این مسائل باعث مشکلاتی در زندگی همکاران شده و اکثرا“ با ناراحتی و با مشکلات شدید دست وپنجه نرم می کنند و اخبار متفاوتی که به همکاران می رسد، هنوز از قرار معلوم  تا آخر ماه تیر هم ممکن است صدور احکام انجام نشود و با توجه به اینکه تعطیلات تابستانی نزدیک است و در روز های پایانی ماه تیر میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) را در پیش داریم، بالطبع هزینه های زندگی همکاران افزایش خواهد داشت و این علی الحساب پرداختی ها مطمئنا“ مشکلات همکاران را افزایش خواهد داد.

با توجه به مسائل و مشکلاتی که حضور جنابعالی عرض کردم و از آنجاکه اطمینان دارم جنابعالی دغدغه معیشتی همکاران را بهتر می دانید وسعی وتلاش جنابعالی هم برطرف کردن دغدغه های معیشتی همکاران است، خواهشمند است دستور فرمائید در پرداخت حقوق و مزایای ماه جاری همکاران، حداقل مابه التفاوت های اضافه کاری ماه های قبل و هزینه های رفاهی ماه های قبل را پرداخت و مابقی بعد از صدور احکام جدید پرداخت گردد.

پیشاپیش از بذل توجه و عنایتی که نسبت به کارکنان دانشگاه هنر ابراز میدارید، کمال تشکر و امتنان را دارم.

با تشکر - سیروس کریمی پور سورکوهی

این نامه در تاریخ ٠٨/٠۴/١٣٩٠ به شماره ١٠٣٠٠۶ برای ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر کشن فلاح ارسال شده است.

/ 0 نظر / 4 بازدید