خارج شدن بخش زیادی از زمینهای دانشگاه هنر از دست دانشگاه هنر

هلهله وشادی کنید

دست افشان     پای کوبان    قهقه ی مستانه زنید

نورافشانی     چراغانی کنید

همه ی عالم و آدم را خبر کنید

به یمن دلسوزی وبرکت مدیریت......

با سعی و تلاش مدیران دانشگاه و مدیران بالانشین وزارت فخیمه علوم، تحقیقات وفناوری، قسمت اعظمی از دانشگاه هنر به باد فنا رفت.

چند سال پیش  قلندری که دلسوز برای دانشگاه هنر بود متذکر شده بود که با تشکیل استان البرز، تمام زمینهای دانشگاه هنر - تا پشت دانشکده معماری و شهرسازی - توسط سازمانها و ادارات مستقر در شهرستان کرج، از ید با کفایت دانشگاه هنر خارج خواهد شد و کارکنان بدنبال سماق مکیدن باشند.

خدا را شکر که با خارج شدن این زمینها از دست دانشگاه هنر،حداقل بایر بودن و خالی بودن این زمینها توی ذوق مدیریت دانشگاه هنرو مدیریت وزارت فخیمه نمی زند و دردسرهای مسئولین دانشگاه کمتر وکمتر خواهد شد و دندان طمع کارکنان هم از بابت دریافت قسمتی از این زمینها برای مسکن،کنده خواهد شد و سماق بیشتری می توانند بمکند و در طول روز و در ساعات کاری تمام هوش وحواس خود را معطوف به کار خواهند کرد.

تنها استدعای ما کارکنان دانشگاه هنر این است که حالا که استاندار محترم استان البرز و دیگر مسئولین محترم، اینقدر زورشان زیاد است که می توانند زمینهای دانشگاه هنر را از چنگ دانشگاه خارج کنند،حداقل فکری هم برای ما کارکنان داشته باشند و از آنجائیکه قاطبه کارکنان دانشگاه هنر تاکنون از وام و تسهیلات مسکن دولتی استفاده ایی نکرده اند، بخش ناچیزی از این زمینها را برای مسکن کارکنان اختصاص دهند و یا اینکه در جایی دیگر در شهرستان کرج، برای مسکن کارکنان دانشگاه هنر فکری داشته باشند.

خداوند جزای خیر به شما بدهد، که باعث نجات سازمانها و ادارات مشکل دار شدید و عاقبت خیر نصیب شما بشود که اگر مدیران دانشگاه هنر به فکر کارکنان خود نیستند، حداقل شما به فکر مائید.

البته خواسته دیگر کارکنان دانشگاه هنر مستقر در کرج این است که با سعی و تلاش شما، انشاءالله هرچه زودذتر مجموعه کرج از دانشگاه هنر تهران جدا شده و بعنوان دانشگاه هنر کرج در خدمت جوانان استان البرز و دیگر طالبان علم و دانش کشور عزیزمان باشد

/ 0 نظر / 17 بازدید