پنجاه هکتار از زمینهای دانشگاه هنر از دست رفت

خبر خوش و بهجت انگیز:

به لطف و کرم خداوند و با همت مسئولین محترم کرج و مشارکت دادگستری شهرستان کرج، حدود پنجاه(50) هکتار از زمینهای دانشگاه هنر که بلا استفاده بوده و دانشگاه هنر هیچگونه برنامه ایی برای آن نداشته، توسط دادگستری محترم شهرستان کرج در حال نقشه برداری برای محدود کردن زمینها و به احتمال زیاد ساخت ادارات مورد نیاز و احتمالا"( دارم عرض می کنم احتمالا" و بعدا" یقه بنده را نگیرد) ساخت مسکن مورد نیاز برای کارکنان خود می باشد.

این مسئله سخت باعث ایجاد سرور و خوشحالی برای کارکنان دانشگاه هنر در پردیس کرج است.!!!حالا که این زمینها برای دانشگاه هنرو کارکنان دانشگاه آب نمیشه، حداقل برای سازمانها و اداراتی که در کرج نیاز شدید به زمین برای حل مشکلاتشان دارند، نان بشود.

آقا صدهزار بار شکر که این زمینهای دانشگاه هنر در کرج، از این به بعد مشکل ساز برای دانشگاه هنر نمی شود و مسئولین دانشگاه با خیالی راحت شب سر به بالین میگذارند واز این به بعد تهدیدات و به استانداری و فرمانداری رفتن مسئولین دانشگاه هنر به پایان می رسد وهمه ی آحاد دانشگاه هنر و بخصوص کارکنان شریف و زحمت کش آن، دندان طمع صاحب زمین و مسکن بودن خود را می کنند و موی دماغ مسئولین دانشگاه هنر نمی شوند.؟؟؟!!!

توصیه این بنده کمترین به همه ی کارکنان شریف دانشگاه هنر این است که الآن تا تنور داغ است می توانیم برای خانه دار شدن خود کاری انجام دهیم والا وقتش که بگذرد دیگر محال است و آن این است که حالا که دادگستری شهرستان کرج آنقدر زورش زیاد است  که زمینهای چند ده ساله دانشگا هنر را می تواند صاحب شود و آب از آب تکان نخورد، ما کارکنان دانشگاه هنر به اتفاق به دادگستری کرج مراجعه و آنجا بست بنشینیم و از مسئولین دادگستری بخواهیم که حداقل مقداری از زمینهای دانشگاه هنر را از دانشگاه بگیرند و برای مسکن کارکنان دانشگاه هنر اختصاص بدهند.

به جان عزیز همه ی همکاران و به خدا قسم این حرفی را که بیان کردم اعتقاد قلبی بنده است. چرا که تا کنون هیچکدام از مسئولین دانشگاه هنر(ازسالهای قبل تا کنون) دلشان به حال ما کارکنان نسوخته و نتوانسته اند،نه تنها زمینها را حفظ کنند بلکه از اختصاص مقداری از این زمینها برای مسکن کارکنان هم عاجز بوده اند و البته می توانم بگویم که اگر همتی داشتند اینکار انجام می شد، ولی نخواستند خودشان را برای کارکنان به آب و آتش بیندازند، چرا که دون شان و شخصیت خود می دانند با کارمند جماعت همسایه شوند و بلانسبت شما عضو هیئت علمی اند.

چشم دشمنان ما کارکنان کور و گوششان کر.

الهی که ذلیلشن. جیز جیگر بگیرن

از این همه زمین(صد هکتار) عرضه نداشتید ده هکتار را برای مسکن کارکنان اختصاص بدهید.

زمینهای خالی و بی ساختمان دانشگاه هنر شده بود حناق و شده بود مایه تاسف و حسرت کارکنان. اما به امید خدا مسئولین با دل و جرات شهرستان کرج در طی مدت اندکی با درایت خود این زمینها را آباد و انشاءالله برای کارکنان بی نیاز خود مسکن می سازند و به لطف عنایت مسئولین دانشگاه هنر انگشت حسرت به دهان می گذاریم و ... سماق می مکیم.

خدا به فریادم برسه!!!

مسئولین محترم کشور. رئیس جمهور عزیز. وزیر محترم راه و شهرسازی. وزیر با کفایت علوم، تحقیقات و فناوری. استاندار عزیز البرز. نماینده گان معزز کرج:

به کی بگیم درد بی درمان،کارکنان دانشگاه هنر را؟؟؟

آقا، مگر رئیس جمهور محترم و مردمی، جناب آقای دکتر احمدی تژاد در طی یکی از سفرهای استانی خود نفرمودند که سازمانهای که زمین بیش از نیاز خود دارند، می توانند با هماهنگی وزارت مسکن(راه و شهرسازی) و تغییر کاربری آن برای مسکن کارکنان خود اقدام کنند. تا کنون دهها بار همین مسئله و سخن رئیس جمهور محترم به گوش مسئولین قدیم و جدید دانشگاه توسط کارکنان رسیده و یادآوری شده، اما متاسفانه گوش شنوایی وجود نداشته و شد کاری که نبایستی می شد و آن خاج شدن حدود پنجاه(50) هکتار از زمینهای مجموعه پردیس کرج از دست دانشگاه هنر.

مطمئن باشید مابقی زمینها را هم از دست دانشگاه هنر خارج می کنند و آنوقت بی خانمان کارکنان دانشگاه هنر بایستی سماق بیشتری برای مکیدن پیدا کنند و آن سازمانهایی که از این زمینها استفاده برده اند به ریش کارکنان دانشگا هنر بخندند و دانشگاه هنر مضحکه این و آن قرار گیرد( البته باید به ریش مسئولین دانشگاه از ابتدا تا انتها بخندند، نه به ریش کارکنان. چرا که بی عرضه گی و بی لیاقتی و... برای ما کارکنان دانشگاه هنر نبوده)

آقای رئیس جمهور:

اول باید خدا به داد ما برسد و چشم امید ما کارکنان دانشگاه هنر اول به خداست و بعد به شما که در واقع مسئول و رئیس اصلی ما شما هستید.

/ 0 نظر / 16 بازدید