روز پدر بر تمامی همکاران پدر دانشگاه هنر مبارک

فردا پنجشنبه ٢۶/٣/١٣٩٠ مطابق با ١٣ رجب١۴٣٢ مصادف با سالروز ولادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) است ودر ایران اسلامی این روز را روز پدر نامگذاری کرده اند.

 امروز چهارشنبه ٢۵/٣/١٣٩٠ در دانشگاه هنر از طرف بسیج کارکنان روز ولادت امام علی (ع) با پخش شیرینی وشکلات گرامی داشته شد که جای تقدیر وتشکر دارد. رسم ما ایرانیان نیز این است که بخاطر چنین مناسبتهایی سعی می کنیم وقتی می خواهیم از محل کار به منزل برگردیم با خرید یک جعبه شیرینی و چند شاخه گل عیدی و شادی خود را با اعضای خانواده تقسیم کنیم.اما...

امروز هرچه کارکنان دانشگاه هنر منتظر ماندند که ببینند دانشگاه آیا عیدی به کارکنان می دهد یا نه؟ خبری نشد که نشد. تازه خبر رسیده که شاید شنبه آینده کارت هدیه یکصدهزار تومانی بدهند.للعجب... انگار هفته آینده عید ولادت حضرت امیر است‌‌‌إإإ البته ناگفته نماند که فقط امسال بغیر از روز تولد بانو حضرت فاطمه(س) که مصادف با روز زن بود دانشگاه برای اولین بار قبل از روز عید کارت هدیه را به کارمندان زن دانشگاه هدیه داد والا تاکنون سابقه ندارد که دانشگاه در روزهای قبل عید و یا مناسبتهای دیگر  هدیه خود را به کارکنان بدهد و همیشه چند روز بعد گذشتن آن عید و یا مناسبت، تازه همکاران هدیه خود را دریافت خواهند کرد.

تازه خیلی از ما کارکنان منتظر بودیم که انشاءالله امروز حقوق را پرداخت می کنند و با دست پر به خانه هایمان می رویم، که زهی خیال باطل.از حقوق هم خبری نبود و می گویند شاید یکشنبه هفته آینده همکاران بتوانند حقوق خود را دریافت کنند.

جواب یک شیرپاک خورده به وبلاگ نویس:

آمو،آمو،آمو برو بشین سرجات. مثل اینکه سرت به تنت زیادی کرده که حرف از حقوق می زنی. مرد مؤمن امروز تازه ٢۵ ماه است. الآن که حقوق نمیدن. کدوم اداره بیست وپنجم ماه حقوق میده که دانشگاه هنر بده. تازه اسب پیشکش که دندونش و نمیشمارن. هی میگی کارت هدیه کارت هدیه. دانشگاه دلش خواست میده و اگه دلش نمیخواست هم نمیده. بتو چه آمو

/ 0 نظر / 5 بازدید