جلسه

سخنان میرغضب:

کارکنان توجه داشته باشن که به هیچ عنوان نبایستی ما رو با دانشگاه تهران و دانشگاههای دیگه مقایسه کنن. چون اونا عرضه دارن برن تو دل وزیر وبا کوبیدن مشت بر روی میز بازی، قاعده بازی رو بهم بریزن و تا میتونن برای دانشگاه خودشون پول بگیرن و بودجه جور کنن.

 اما ما چی؟:

ما چون هنری هستیم و کسی هم واسه ما تره خرد نمیکنه و اصلا" هنر به پشیزی نمی ارزه و اون بالا کسی رو هم نداریم - البته عرضه انجام بعضی کارها رو داریم وتو دانشگاه هر کی هم حرف بزنه سروکارش با من میرغضبه - به ما پول نمیدن و با هنر هم که نمیشه پول درآورد. پس بشنین سرجاتون و  هی نگین واسه ما چیکار کردین؟ من میر غضب میگم: شما کارکنان چه گلی به سر دانشگاه زدین که هی میگین چرا اضافه کار نمیدین و چرا فلان کار رو واسه ما انجام نمیدین.

غضنفر از توی آبدارخونه داد میزنه که:

مشکلات دانشگاه و عامل بوجود اومدن این مشکلات به چهارتا چیزه

1- دانشجویان 2- اعضای هیأت علمی 3- مدیریت 4- کارکنان. این چهارتا عامل بایستی از دانشگاه حذف بشن، تا مشکلات حل بشه.اول از همه بایستی کارکنان رو حذف کرد. چرا که چون کار نمیکنن و الکی دانشگاه بایستی کلی حقوق و مزایا بهشون بده واین کارکنان به هیچ وجه با مدیریت همراهی و همکاری ندارن

غضنفر مثال میزنه:

نمونه کارمندی که همیشه ساز مخالف میزنه و مدیریت منو (غضنفر) توی آبدارخانه مبارک زیر سؤال برده همینه که داره این اراجیف رو می نویسه. این اقای بقول خودش کارمند تا میتونسته بر علیه من شانتاژ کرده.

میرغضب از توی جلسه با کارکنان داد میزنه که: اینا هرچی بنویسن، بیشتر باعث معروفیت ما میشه و پستهای بالاتری به ما میدن.

میرغضب در ادامه صحبتهای قبلیش میگه که: وزارت فخیمه می بایست ماهانه یک میلیارد تومن به ما میداد که الآن چن وقته این پولو از نصف هم کمتر میده و چیزی حدود چهارصد میلیون میده و ما هم با جعفر قلی و کمینه زن جعفرقلی وشاغلام به شور نشستیم که با این چهار صد میلیون چیکار کنیم؟ از آنجاکه سیبیل مبارک شاغلام همیشه بایستی چرب باشه و از آنجاکه جعفرقلی و کمینه زنش بایستی حق جلسه و حق داوری و استاد راهنمایی پایان نامه ها و حق جلسات شورا و حق هزار کوفت و زهر مار دیگه رو حتمن بگیرن و از آنجا که غضنفر وآبدارخانه اش محل ردوبدل شدن افاضات علمی وپژوهشی و چای دیشلمه قندپهلو و دریافت و پرداخت های رومیزی و زیرمیزیه و نمیشه تعطیل بشه، پس بهتره که برای کارکنان همیشه طلبکار دانشگاه، این آئین نامه رو اجراء نکنیم و اضافه کارشونو هم قطع کنیم وبهشون بگیم که اگه پول داشتیم حقوقتونو خشک و خالی بهتون میدیم که بدین طریق تونسته باشیم خرج و مخارج اعضای هیأ علمی آبدازخانه رو کم نکنیم وهر کی هم حرف زد میگیم بهش که اگه عرضه داری برو هیأت علمی شو.- البته ما که اینجا نمردیم. قلم پای کارمند رو میشکنیم که اگه هوس هیأت علمی شدن به سرش بزنه.-

این بود نتیجه جلسه

/ 0 نظر / 16 بازدید