عجب بزرگداشتی؟؟؟!!!

هفته اول مهر و همزمان با زمان بازگشایی مدارس و  دانشگاهها، هفته دفاع مقدس در سطح کشور گرامیداشته می شود و تمام ادارات و سازمانها به فراخور توانایی خود مراسمی را جهت بزرگداشت ایام هفته دفاع مقدس برپا و در طول این یک هفته از شهدای خود و جانبازان و آزادگان و بازمانده گان شهدا و خانواده هایشان تجلیل و قدردانی بعمل می آورند و هرجا که قدم میگذاری نشانه هایی از بزرگداشت این ایام به چشم می خورد.

 در اینجا هدفم ، پرداختن به هفته دفاع مقدس و اینکه در دانشگاه هنر، این ایام گرامی داشته شد یا نه و یا اینکه مراسمی گرفته شد و یا اینکه از خانواده های ایثارگران دفاع مقدس قدردانی بعمل آمد یا نه نیست و همه بهتر میدانیم که خبری ....؟؟؟!!!

همه ی ما میدانیم که همکار عزیز و مرحوممان افضل رفیعی از خانواده ایثار گران جنگ تحمیلی بوده و پدر بزرگوارشان در راه دفاع از انقلاب و میهن اسلامی به شهادت رسیده و مرحوم رفیعی از همکاران بسیجی و متعهد دانشگاه هنر بوده و سالها در دانشگاه هنر مشغول بوده اند.

انتظار از مسئولین دانشگاه هنر این بوده که در ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس به جهت بزرگداشت یاد و خاطره این همکار مرحوم و تجلیل از خانواده ایثارگر این عزیز از دست رفته و دیگر عزیزان ایثارگر و جانباز در دانشگاه هنر، مراسمی برگزار و از عزیزان شاهد و ایثارگر و خانواده هایشان تجلیل و قدردانی بعمل آورده و تقدیر می شد. ولی متاسفانه در برنامه های مسئولین دانشگاه هنر تنها برنامه ایی که وجود نداشته، بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تقدیر و تشکر از عزیزان جبهه و جنگ بوده است و تنها شاهد بوده ایم که عزیزان مسئول در بسیج کارکنان با زحمت و مشقت فراوان، پلاکارهایی در سطح دانشگاه هنر نصب و امور فرهنگی دانشگاه هنر مراسمی برای دانشجویان جدیدالورود با حضور برادر بسیجی حاج صادق آهنگران برگزار کرده وبه غیر از این انگار نه انگار که در این کشور هشت سال جنگی اتفاق افتاده و عزیزانی از دانشگاه هنر به شهادت رسیده و جانبازانی را تقدیم انقلاب کرده اند؟؟؟

نمی دانم چه کسی پاسخگو است؟

در دانشگاه هنر چه کسی مسئولیت چنین کارهایی را بر عهده دارد؟

فقط امیدوارم که مسئولین نفرمایند که بودجه برای چنین کاری نداشته اند!!!

مسئولیت ستاد شاهد و ایثارگران در دانشگاه هنر به عهده چه کسی است؟

از چه کسی باید انتظار داشت؟

این وبلاگ منتظر پاسخ عزیزان مسئول در دانشگاه هنر است و پاسخشان هرچه باشد، برای روشن شدن اذهان همکاران گرامی، منتشر خواهد شد

/ 0 نظر / 4 بازدید