اندر حکایت حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه هنر

وقتی که در پایان ماه مرداد - همه ی کارکنان دانشگاه هنر در تعطیلات تابستانی و تعطیلات ماه رمضان بسر می بردند-حقوق کارکنان پرداخت شد وکارکنان از موجودی حسابشان مطلع شدند، انگار برق سه فاز بهشان وصل کرده اند و از فرط ناراحتی به زمین و زمان دانشگاه فحش وبد وبیراه نثار می کردند.(نوش جان شان باد این فحش وبد وبیراه).

همه میدانیم برای چی!!!

آقایون زحمت کشیدند و اضافه کار ماه تیر را که در پایان مرداد بایستی پرداخت می کردند بطور علی الحساب پنجاه ساعت از دم به همه پرداخت کردند!!! - یاللعجت _ و خیال خود را راحت. دلیل هم این بود که چون دانشگاه تعطیل بود و مدیران واحدها تشریف نداشتند که گزارش اضافه کار ماه تیر کارکنان را به امور اداری ویا کارگزینی اعلام کنند، به همین خاطر به همه پنجاه ساعت اضافه کاری دادند و فرمودند که که ماه بعد مابه التفاوت اضافه کاری را پرداخت خواهند کرد.

سوال این است که چرا پنجاه ساعت؟ چرا هفتاد و یا صد ساعت نشد؟ چرا براساس اضافه کار ماه خرداد پرداخت نشد؟

میدونید برای چی؟ چون آقایون غم وغصه من وتوی کارمند را ندارند. مثل من وتوی کارمند مشکلات و مسائل کم بودن وپائین بودن حقوق و درآمد را ندارند؟ ماشاءالله حقوق های چند میلیونی میگیرند.

سواره کی خبر از پیاده دارد؟       سیرچه خبر از گرسنه دارد؟

برسیم به ماه شهریور:

امروز بیست وهفتم شهریور را هم پشت سر گذاشتیم وخبری از حقوق نشد. انگار جماعت کارمند در دانشگاه هنر خرجی ندارد!!!؟ کارمند در دانشگاه هنر بچه مدرسه ایی ودانشجو ندارد!!!؟ حقوق میخواهد چیکار؟ خرجی که ندارد!!!؟ کارمند در دانشگاه هنر یا تک وتنها و یالقوز است و اگر تنها نباشد، خودش است وهمسرش، که حالا چند روز دیرتر حقوقش را دریافت کند، مشکلی پیش نمی آید. کارمند در دانشگاه هنر، مستأجر هم که نیست و شکر خدا خانه چندصد متری هم که دارد. پس چه مشکلی هست که چند روز حقوقش را دیرتر دریافت کند!!!؟

ای الهی بترکه چشم حسود که نمی تونه ما کارمندای مایه دار و خوشبخت را ببینه.

میدونید که چرا مسئولین دانشگاه غم وغصه من وتوی کارمند را ندارند؟

......................

راستی از قراردادهای چند ده میلیونی کارهای پژوهشی و تحقیقاتی در دانشگاه هنر هم خبری هست یانه؟

آیا احتمال داره در دانشگاه هنر مثلا قرارداد دویست میلیونی برای یک کار پژوهشی و تحقیقاتی توسط مدیر ارشدی بسته بشه و بعد برای اینکه کند کار در نیاد، اون قرارداد به صورت صوری با کسی که مسئولیتی نداره امضاء بشه؟

 

/ 0 نظر / 2 بازدید