مراسم گرامیداشت سالروز بیست و دوم بهمن

 

جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی امسال باشکوهتر از سالهای گذشته در سرتاسر کشور اسلامی برگزار گردید و در پایتخت جمهور اسلامی ایران- شهر تهران- این مراسم با حضور میلیونی مردم گرامی داشته شد.

دانشگاه هنر امسال با درأیت و مدیریت ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر اکرمی و با هماهنگی با وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در جلوی سر در اصلی دانشگاه تهران غرفه ایی برپا داشته و در این غرفه با اجرای سرود و آهنگهای انقلابی و اجرای نمایش و با رنگ آمیزی و نقاشی روی صورت کودکان و نوجوانان و دیگر افراد داوطلب در هرچه بهتر برگزار شدن جشن پیروزی انقلاب مشارکت مؤثری داشته است.نقاشی از چهره افراد متقاضی و همچنین کشیدن کاریکاتور از چهره افراد از دیگر اقداماتی بود که دانشگاه هنر برای روز بیست و دوم بهمن اجرا کرده است.

مقام محترم وزارت جناب آقای دکتر فرهادی در این مراسم ضمن بازدید از غرفه دانشگاه هنر و دیدار با ریاست محترم دانشگاه هنر جناب اقای دکتر اکرمی و دیگر عوامل اجرایی مراسم، از اجرای برنامه های دانشگاه هنر اظهار خشنودی کرده و همکاران دانشگاه هنر را مورد تفقد قرار دادند.

در این مراسم معاونت محترم فرهنگی جناب اقای دکتر حسنایی و معاونت محترم پشتیبانی جناب آقای دکتر معظمیحضور داشته و با بازدید از غرفه دانشگاه هنر، از انجام کارهای صورت گرفته اظهار رضایت داشته اند.

در پایان این مراسم نماز ظهر و عصر در محوطه ی جلوی غرفه دانشگاه هنر با حضور حاضرین اقامه شد.

 

/ 0 نظر / 33 بازدید